To the database of information Economic complex of Imam Khomeini Relief Committee welcome. On this website, the latest information and news provided by the Institute.
Sunday 26 May 2019
Completion and delivery of 529 civil engineering projects
عباس اهرابی، بابیان اینکه تأمین سرپناه و مسکن برای مددجویان و نیازمندان تحت حمایت این نهاد یکی از مهمترین اهداف و رسالت‌های این نهاد حمایتی است، گفت: طی نیمه نخست امسال 529 پروژه عمرانی کمیته امداد این استان شامل احداث و خرید مسکن شهری و روستایی و همچنین انجام تعمیرات کلی و جزیی انجام و به مددجویان واگذار شد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان در راستای رفع نیاز مددجویان از تمام امکانات و ظرفیت‌ها استفاده می‌کند، افزود: طی نیمه نخست امسال 910 پروژه عمرانی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در خراسان شمالی اجرا شده که از این  تعداد 381 پروژه در حال اجراست و تا قبل از سال به خانوارهای متقاضی واگذار می‌شود.

 

وی بابیان اینکه اقدامات حوزه مسکن مددجویان در سرفصل‌های تعمیرات، احداث مسکن شهری و روستایی، بهسازی سرویس‌های بهداشتی انجام می‌شود، به تشریح جزئیات فعالیت این نهاد در 6 ماهه نخست امسال پرداخت و ادامه داد: در حوزه تعمیرات در این مدت، 167 واحد در حال اجرا و 374 واحد تحویل داده ‌شده و در مناطق محروم نیز 16 واحد مسکونی در حال اجرا و 50 واحد تحویل داده‌شده است.

 

اهرابی با یادآوری اینکه در بخش احداث مسکن روستایی نیز 84 مورد در دست اجرا و هشت واحد تحویل داده ‌شده است و همچنین در مناطق محروم نیز 23 واحد مسکونی در حال اجرا و دو مورد به بهره ‌برداری رسیده است، بیان کرد: در 6 ‌ماهه نخست امسال در بخش مسکن نیمه‌تمام روستایی و شهری به ترتیب 16 و 32 واحد به بهره‌برداری رسیده و کلید آن به مددجویان تحویل داده ‌شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: در حوزه بهسازی سرویس بهداشتی مددجویان نیز 30 مورد تحویل داده ‌شده و 31 مورد در حال اجراست که به ‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

اهرابی بابیان اینکه در  6 ‌ماهه نخست امسال در حوزه عمرانی، دو میلیارد و 800 میلیون تومان از محل صدقات، منابع دولتی و تسهیلات بانکی هزینه شده است، گفت: یک میلیارد و 700 میلیون تومان از منابع دولتی، 115 میلیون تومان از محل صدقات، سه میلیارد و 500 میلیون تومان از محل تسهیلات بانکی بخشی نیز در سایر سرفصل‌ها تأمین اعتبار شده است.
   2017/12/11 12:27

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )