To the database of information Economic complex of Imam Khomeini Relief Committee welcome. On this website, the latest information and news provided by the Institute.
Sunday 26 May 2019
Fifteen economic projects in Semnan province
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دومین نشست هم اندیشی اقتصادی کمیته امداد با حضور مدیران اقتصادی و سرمایه گذاران بخش خصوصی با هدف بهره مندی از ظرفیت های زیرساختی اقتصادی استان و ارائه طرح های مدون به مجتمع اقتصادی کمیته امداد جهت رفع مشکلات معیشتی مددجویان به میزبانی کمیته امداد استان سمنان برگزار شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان در این نشست با بیان اینکه سرمایه گذاری در بخش صنعت، معدن، کشاورزی و بازرگانی از برنامه های عمده اقتصادی کمیته امداد است و این نهاد با اختصاص ۴۹ در صد از سرمایه گذاری اولیه شراکت، با بخش های مختلف تولیدی و تجاری همکاری دارد.

نجفعلی انتظاری، تشکیل چهار هلدینگ در بخش های های صنعتی، معدنی و کشاورزی با همکاری مجتمع اقتصادی کمیته امداد را از برنامه های جدید این نهاد در سیاستگذاریهای مولد اقتصادی اعلام کرد.

انتظاری افزود : فرصت های صنعتی، معدنی و کشاورزی منحصر بفردی در استان سمنان وجود دارد که مدیریت توسعه گرای آنها می تواند فرصت خوبی برای توسعه این استان ایجاد کند.

مدیران اقتصادی و سرمایه گذاران بخش خصوصی نیز در این نشست، رویکرد حوزه اقتصادی و تحول آن را در کمیته امداد به ویژه در استان سمنان با توجه به ظرفیت های صنعتی، معدنی و کشاورزی، قابل تقدیر خواندند.

ایشان همچنین استفاده از امکانات مولد اقتصادی برای کمک به محرومان جامعه را امری بدیهی دانستند و تاکید کردند: شورای سیاستگذاری کمیته امداد باید برنامه های اقتصادی مناسبی را در جهت ریشه کن کردن فقر اجرا کند.
 
   2017/12/11 12:28

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )