To the database of information Economic complex of Imam Khomeini Relief Committee welcome. On this website, the latest information and news provided by the Institute.
Sunday 26 May 2019
Opening and exploitation of economic and human plans
اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس‌آباد بعد از ظهر امروز در آئین افتتاح چندین طرح و پروژه عمرانی، خدماتی و اقتصادی در اصلاندوز اظهار داشت: در طول هفته دولت در شهرستان پارس‌آباد 76 پروژه با اعتبار 76 میلیارد تومان اعتبار مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: این هفته فرصت مغتنمی برای ارائه دستاوردها و عملکردهای دولت در یک سال گذشته است که پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالا باید در اولویت قرار داده شود تا بتوانیم در اسرع وقت شاهد بهره‌برداری از آن‌ها باشیم چرا که این مسئله از اهمیت بسزایی برای ما برخوردار است و باید مورد توجه واقع شود.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام رجائی و باهنر بیان کرد: برگزاری یادواره‌ها و گرامی نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کم‌ترین کاری است که می‌توانیم در قبال شهدا انجام دهیم که امیدواریم بتوانیم با اقدامات انجام یافته بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کنار ارائه عملکردها و دستاوردهای دولت باشیم.

صمدی تصریح کرد: امیدواریم با وحدت و انسجام بیشتر بتوانیم زمینه حمایت سرمایه‌گذاران را در منطقه فراهم کرده و برای رشد و توسعه استان گام‌های اساسی و هدفمند برداریم چرا که این مسئله از اهمیت بسزایی برخوردار است و باید مورد توجه واقع شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دست یابیم.

 احداث مجتمع گاوداری 200 راسی پورمردان با مشارکت بخش خصوصی و بانک کشاورزی و افتتاح گازرسانی به چهار روستای غرب‌دره رود طاهرآباد، گوزلی، ایدر و اسکیلو با اعتباری بالغ بردو میلیارد و 300 میلیون تومان و برخورداری 450 خانوار این روستاها از نعمت گاز از دیگر اقدامات انجام یافته در اصلاندوز بود.

10 طرح اقتصادی و پروژه عمرانی در بخش ویلکیج شهرستان نمین به بهره‌برداری رسید

فرماندار شهرستان نمین در آیین افتتاح همزمان این پروژه‌ها در شهرستان نمین اظهار داشت: این پروژه‌ها با اعتبار 43 میلیارد ریال در شهرستان نمین به بهره‌برداری رسید که از جمله آن‌ها می‌توان به احداث خیابان 25 متری سبلان و پارک شهدا در شهر آبی بیگلو، سالن سرپوشیده ورزشی روستای مرنی، احداث یک باب مدرسه خیرساز و پروژه‌های مخابراتی و برق‌رسانی اشاره کرد.

فرهاد عبدالعلی‌پور افزود: در چهار سال گذشته بالغ بر 200 میلیارد ریال در بخش ویلکیج هزینه شده و 60 میلیارد ریال برای پروژه‌های عمرانی شهری، 20 میلیارد ریال برای آب شرب و 10 میلیارد ریال برای عمران روستایی این بخش هزینه شده است که تمامی این موارد در رشد و توسعه منطقه بسیار حائز اهمیت است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر نیز اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم با همکاری و مشارکت همدیگر برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام منطقه گام برداریم و شاهد توسعه روزافزون و دستیابی به رشد و آبادانی باشیم چرا که این مسئله برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است.

فرماندار شهرستان نمین تصریح کرد: تاکنون 100 میلیارد ریال پروژه در این بخش به بهره‌برداری رسیده است و 10 میلیارد ریال اعتبار نیز در بخش بهداشت این منطقه هزینه شده است و در سایر بخش‌های عمرانی نیز نیازمند توجه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه و مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هستیم.

عبدالعلی‌پور بیان کرد: شهرستان نمین با توجه به قابلیت‌های خاصی که دارد می‌تواند بسیار سریع رشد کند که به همین منظور نیاز است تسریع در انجام امور و دستیابی به اهداف مورد نظر مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم با همکاری و مشارکت همدیگر به تمامی اهداف خود دست یابیم.

3 روستای شهرستان کوثر گازرسانی شدند

معاون بهره‌برداری شرکت گاز استان اردبیل در مراسم بهره‌برداری از پروژه گازرسانی سه روستا ‏در شهرستان کوثر اظهار داشت: گازرسانی به سه روستای شهرستان کوثر با تخصیص اعتباری در حدود 15 میلیارد به اتمام رسید که امیدواریم بتوانیم با اقدامات انجام یافته به تمامی اهدافمان در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری دست یابیم.

ودود پناهنده افزود: هفته دولت فرصت مغتنمی برای ارائه دستاوردها و عملکردهای انجام یافته در طول یک سال گذشته است که خوشبختانه در بخش گازرسانی اقدامات بسیار مناسبی انجام یافته و با پیش‌بینی‌های انجام یافته انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک گازرسانی در سطح استان اردبیل به صد‌در‌صد برسد.

وی اظهار کرد: جلب رضایت همگانی و برطرف کردن مطالبات و خواسته‌های آنان از مهم‌ترین اولویتی است که ما به دنبال داریم و امیدواریم با اقدامات انجام یافته بتوانیم این موضوع را محقق کرده و با خدمات رسانی مطلوب به مردم مشکلات و موانع موجود را در این زمینه برطرف کرده و شاهد برخورداری تمامی مناظق استان از نعمت طبیعی و خدادادی گاز باشیم.

معاون بهره‌برداری شرکت گاز استان اردبیل بیان کرد: 220 کیلومتر شبکه گازرسانی در دولت یازدهم برای روستاهای کوثر اجرا شده و تا مرداد ماه امسال به تعداد ‏‏63 روستای کوثر از نعمت گاز برخوردار شده‌اند که این یک قدم بسیار بزرگ در راستای گازرسانی در شهرستان کوثر است. ‏
   2017/12/11 12:26

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )