To the database of information Economic complex of Imam Khomeini Relief Committee welcome. On this website, the latest information and news provided by the Institute.
Sunday 26 May 2019
The economic complex of the Rescue Committee will enter into investment projects
وحید میرزایی صبح امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشت: در استان کرمان از ظرفیت بالای اقتصادی برخوردار هستیم که می‌توان از آن برای ایجاد اشتغال بهره برد.

وی بیان داشت: امسال جزو مصوبات کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان تهیه سند اشتغال را داشتیم که به عنوان نقشه راه و مشخص کردن نقش هر دستگاه در این زمینه باشد.

میرزایی با بیان اینکه سند اشتغال استان کرمان تا پایان خرداد ماه تدوین می‌شود، عنوان کرد: معین‌های اقتصادی مناطق هشت‌‌گانه استان کرمان را به سازمان‌های حمایتی وصل می‌کنیم که کمک هم باشند.

وی ابراز داشت: به عنوان نمونه در منطقه شهداد، شرکت هواپیمایی ماهان به عنوان معین اقتصادی معرفی شده و کارهای خاصی را در حوزه گردشگری آغاز کرده است و در این فرآیند دستگاهی مانند کمیته امداد می‌تواند کمک زیادی بدهد و از ظرفیت ایجاد شده استفاده برده شود.

رئیس امور سرمایه‌گذاری استان کرمان بیان داشت: ستاد سرمایه‌گذاری واحد در استان کرمان ایجاد شده که همه دستگاه‌ها متمرکز شوند و فرآیندهای سرمایه‌گذاری را دنبال کنند.

وی ادامه داد: کمیته امداد می‌تواند در زمینه کمک به واحدهای راکد و نیمه راکد وارد شود و یا اینکه بسته‌های تشویقی را در این زمینه در نظر بگیرد.

میرزایی ابراز داشت: سهم برخورداری استان کرمان از ظرفیت مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) در پروژه‌های سرمایه‌گذاری استان ناچیز است و این آمادگی را داریم که زیرساخت‌ها را در اختیار مجتمع اقتصادی قرار دهیم و آنها در حوزه‌های کشاورزی، فرش و گلیم، صنایع دستی و ... وارد شوند.

وی تصریح کرد: امسال می‌خواهیم دو شهرستان را به عنوان پایلوت انتخاب کنیم که ظرفیت و قابلیت این را دارند که بیکاری در آنها به صفر برسد و کمیته امداد با توجه به منابع خاص خود می‌تواند در این بخش وارد شود.
   2017/12/11 12:27

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )